DN0QnD4.jpg
(Guild for Polish language speakers)

Serwus rodacy! Zapewne nie raz myśleliście o swoich postaciach jakby były nieco bardziej zżyte ze światem, będące czymś więcej niż tylko avatarem przez was sterowanym. Zastanawiało was jak by to było wcielić się we własną postać i wejść w interakcję w świat gry na poziomie fabularnym, ciesząc się bogatymi walorami historii, lokacji, wydarzeń jakie kreują świat Tyrii? A jakby tego było mało, bawić się w taki sposób z wieloma innymi graczami, tworząc razem własne wątki, pisząc własne opowieści? To jest dokładnie to do czego my, Kompania Zenitu, zachęcamy każdego zainteresowanego tego typu rozgrywkami. Nie ważne też jest to czy znasz się na grze i fabule, ponieważ wszystko przychodzi z czasem. Najważniejsze to chcieć się bawić :d
Coś więcej o nas

Gildia została założona w sierpniu 2016 roku i od tamtej pory prowadzimy kampanie oraz wydarzenia roleplay w licznym gronie zapaleńców.

Czy gramy inne tryby?
Oczywiście, nasza gildia stawia głównie na wygodę graczy, przez co gramy wszystkie tryby wedle uznania, czy to samemu, w parze czy w grupie. Jednakże, przeważnie czas spędzamy razem na roleplay, niemalże codziennie.

Czy wymagana jest reprezentacja?
Nie jest wymagana, albowiem zależy nam na tym aby każdy mógł grać tak jak chce i kiedy chce. Osoby prawdziwie zainteresowane rozgrywką RP zawsze znajdą czas aby poklimacić kiedy będą chcieli :)

Jak wygląda rekrutacja?
Każdego zainteresowanego prosimy o złożenie krótkiego podania pod gotowe już wzory (chociaż własna kreatywność jest jeszcze bardziej ceniona), na naszej stronie: kompaniazenitu.eu
Służy to przeważnie temu abyśmy mogli poznać każdą osobę na wstępie, zobaczyć co potrafi w kwestii odgrywania roleplay, aby móc się lepiej rozeznać w tym czy zainteresowanemu/ej odpowiada taka forma rozrywki. Również warto wspomnieć, że jest to duży plus jeżeli chodzi o przełamanie pierwszych lodów i wkręcenie się do społeczności!

Czy posiadamy komunikator głosowy?
Oczywiście, operujemy na discordzie, jest to też główny sposób naszej komunikacji, wygodny i klarowny. Nie wymagamy tego aby siedzieć na kanałach i rozmawiać ze wszystkimi, liczy się komfort wyżej wspomnianej komunikacji. Jednakże, dla jeszcze bardziej chętnych, na kanałach prowadzimy sesje głosowe.

Jaki jest przedział wiekowy?
W zasadzie nie mamy limitów wiekowych. Czy to osoby poniżej 18 lat czy nawet po trzydziestce, tak długo jak chcecie roleplayować i wychodzi wam to dobrze, to wiek nie gra roli. Co prawda nie zdarzyło nam się jeszcze powitać młodzianów poniżej 17 roku życia :d

Jak wygląda kwestia przerw?
Jeżeli chodzi o przerwy, które mogą lub muszą się przytrafić, to jesteśmy bardzo ugodowi. Aczkolwiek na naszym forum można znaleźć dział urlopów gdzie można zawrzeć informacje o dłuższej przerwie.

W przypadku dodatkowych pytań, proszę śmiało pisać do mnie na PW :)
Również serdecznie zapraszam na przegląd naszego fanpage'u na facebook'u: https://www.facebook.com/kompaniazenitu/
Do zobaczenia w grze!